Lokum – deweloper mieszkaniowy

LOKUM  to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, apartamentów oraz lokali komercyjnych na terenie województwa świętokrzyskiego. Projektujemy z myślą o przyszłości, łączymy estetykę budynków z ich funkcjonalnością i trwałością. Budujemy korzystając z najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów, z niezwykłą starannością wybieramy lokalizacje. Naszym celem jest tworzyć dla Państwa przestrzenie najwyższej jakości, w których żyje się wygodnie i nowocześnie.

logo lokum

Wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość

Lokum to firma prowadząca działalność od 1998 roku, początkowo w sektorze wykonawstwa usług budowlanych. Następnie, na bazie zdobytego doświadczenia, rozpoczęła realizację projektów inwestycyjnych o charakterze deweloperskim. Wieloletnie doświadczenie pomaga nam doskonale rozumieć i spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Budujemy sprawnie, szybko i tworzymy mieszkania wyjątkowe. Chcemy dostarczać naszym klientom wysokiej jakości mieszkania na sprzedaż, o których marzą i w których poczują spełnienie i bezpieczeństwo.

Mieszkania na sprzedaż w najlepszym stylu – tylko z LOKUM!

Zawsze na czas! 

Nasze inwestycje realizujemy zawsze zgodnie z przygotowanym terminarzem. Mieszkania oddajemy na czas, ponieważ zależy nam na zadowoleniu każdego klienta.

Najlepsze lokalizacje!

Nasze inwestycje staramy się realizować w najlepszych lokalizacjach. Wybieramy miejsca w cichych i spokojnych okolicach, jednak z dostępnością najważniejszych punktów usługowych w pobliżu.

Gwarancja zadowolenia!

Każda nasza inwestycja musi spełniać oczekiwania naszych klientów. Dbamy o to, aby każdy etap inwestycji był jak najlepiej zaplanowany i zrealizowany.

Skontaktuj się z naszą firmą już teraz!

kontakt

Zaufaj nam!

Troska o zadowolenie klienta, dbałość o najwyższą jakość i atrakcyjność projektów oraz niezawodność – to główne wartości przewodnie firmy LOKUM. Do każdej inwestycji pochodzimy z pełnym zaangażowaniem, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania jest bardzo ważną życiową decyzją. Chcemy zapewnić mieszkańcom komfort mieszkania, przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji. W związku z dużym zainteresowaniem nowymi mieszkaniami, planujemy kolejne, jeszcze bardziej wyjątkowe projekty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce inwestycje w sprzedaży. Jesteśmy profesjonalistami – możesz nam zaufać!